Evden Eve Nakliyat
19 Haziran 2018 9:36

Ankara içinde kaliteli, güvenilir ve tecrübeli bir evden eve nakliyat şirketi mi arıyorsunuz! O halde doğru yerdesiniz! Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Batıkent ilçesinde konumlanan şirketimiz, Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrine evden eve nakliyat hizmeti sağlamaya devam ediyor.

Sahip olduğu referanslarla sektördeki rakipleri arasından sıyrılmayı başaran firmamız ile sizler de sözleşmeli nakliyat hizmeti alabilir, eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz taşıtabilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri de cabası!

Kurulduğu günden bu yana ailelere, kurumsal şirketlere ve bireysel müşterilerine akılcı çözümler üreten şirketimizden nakliyat hizmeti almak kesinlikle size de iyi gelecektir.

Ev, ofis, işyeri, banka, şehir içi ve şehir dışı nakliyat ihtiyacınız için tercihinizi güvenle ve gönül rahatlığıyla Batıkent Nakliyat’tan yana kullanabilirsiniz. Piyano ve çelik kasa taşımacılığı gibi tecrübe gerektiren kompleks ihtiyaçlarınız için de yine şirketimizden hizmet alabilmeniz mümkündür.

Eşyalarınız bizimle güven altında!

Bünyesinde mobilya ustası da istihdam eden şirketimiz sayesinde gardırop, koltuk takımı, dolap ve aklınıza gelebilecek tüm eşyalarınızı söküp yeni adresinizde yeniden montajını gerçekleştirebiliyoruz. Keza piyano gibi nakletmesi tecrübe ve titizlik gerektiren özel antika eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle, güvenli bir şekilde taşıyabiliriz.

Bunun dışında nakliyesi gerçekleştirilecek eşyalarınızı karton kolilere yüklerken sistematik bir süreç takip edilir. Tüm eşyalar karton kolilere paketlenir, etiketlemesi yapılır ve dikkatle nakliye aracına yüklenir. Eğer zarar görmesi muhtemel eşyalar varsa baloncuklu poşetlerden yardım alınır. Taşıma yapılacak binanın konumuna göre asansörlü nakliye hizmeti de sağlanabilir.

Endişeye mahal yok

Tüm bu süreç gerçekleşirken sizin çalışanların başında durmanıza, işi takip etmenize hiç gerek yok. Ne yapacağını çok iyi bilen çalışan kadromuz eşyalarınızı paketleyip nakliye arabasına sağ salim yükledikten sonra yeni adresinize ulaşacak ve paketlenen eşyaların kurulumunu gerçekleştirecektir. Bu esnada sizler günlük işlerinizi takip edebilir, dilerseniz de personelimiz karton kolileri odalara dağıtırken kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

Sigorta avantajı da cabası
Taşınma esnasında meydana gelmesi muhtemel kazalar sizi endişelendiriyorsa, canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. İstediğiniz takdirde sigortalı evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanabilmeniz mümkün. Bu sayede herhangi bir kaza durumunda yüksek bedel karşılığında sigortalanan eşyalarınızın yenisini alabilir veya tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek kişisel, gerekse kurumsal taşımacılık alanında

Neden Batıkent Nakliyat?

Şirketimiz bünyesinde çalışan tecrübeli personel ve yöneticilerimiz, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Her geçen gün yeni referanslarla mutlu müşteri kitlesini genişleten Batıkent Nakliyat’ta “büyük iş, küçük iş” ayrımı yoktur. Her müşterinin ihtiyacı doğrultusunda kaliteli, kusursuz ve empati odaklı hizmet sağlamak asli vazifemizdir.

Sektör standartlarının ötesinde, kaliteli nakliyat çözümleri üretirken her biri sektörde tecrübeli çalışan kadromuza güveniriz. Fiyat noktasında ücreti uygun tutarak, fatura ve sözleşme hazırlayarak da her bütçenin kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmesini amaçlarız.
 

Paylaş