Eşya Depolama
20 Haziran 2018 9:34

Özellikle kurumsal müşterilerin talep ettiği eşya depolama, firmaların aktif olarak kullanmadığı ve yer kaplayan eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmeye yarayan bir hizmettir. Batı Kent nakliyat olarak firmamıza ait tam güvenlikli ve korumalı depolama alanlarımız ile kıymetli eşyalarınızı profesyonel bir şekilde barındırıyor ve sigortalıyoruz. İstediğiniz miktarda ve boyutta olan kullanmadığınız eşyalarınızı Batı Kent güvencesi ile saklayabilir dilediğiniz an teslim alabilirsiniz.

Bu hizmeti sadece kurumsal müşterilerimize değil aynı zamanda yeni taşınan ve artık eskisi kadar sık kullanmadığınız, ancak atmaya kıyamadığınız eşyaları sizler için özel korumalı depolarımızda aylık veya yıllık bazda barındırarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı uzman ve deneyimli taşıma personelimiz kontrolünde dayanıklı ambalaj ürünleri ile muhafaza ederek uzun yıllar zarar görmesini engelliyoruz ayrıca belirli periyotlarla eşyalarınızı sizin izninizle kontrol ederek olası bir hasara karşı erken önlem alıyoruz.

Eşya depolamanın yanı sıra kiralık depo hizmeti de sunan firmamız her çeşit ihtiyaca özel olarak hazırlanan depoları müşterilerine kiralamaktadır. 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunan depolarımızı evinizde takip edebilir böylece size sunulan hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu tespit edebilirsiniz.

Bugüne kadar yüzlerce müşteriye sunduğumuz eşya depolama hizmetimizden yararlanmak ve Batı Kent Nakliyat güvencesi ile evden eve taşımacılık hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin.
 

Paylaş